owczarzowka2 rysunek

onas m

 

Witamy w gospodarstwie eko – agroturystycznym „Owczarzówka”. Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

W czarującej scenerii Beskidu Niskiego, u podnóża Magurskiego Parku Narodowego znajduje się malownicza miejscowość Męcina Mała, gdzie na gości czeka „Owczarzówka”. Nasze gospodarstwo położone jest na południowym stoku góry Łysula, wśród potoczków, lasów i łąk, w oddali od sąsiednich domostw i szosy. Za oknem naszego domu rozpościera się wspaniała panorama na sąsiednie góry i lasy oraz duży ogród, który na długo pozostanie gościom w pamięci.

Przyjmujemy wszystkich gości i zwiedzających, którzy pragną odetchnąć od miejskiego zgiełku i stresu. Gość naszego domu nacieszy ducha przyrodą, posmakuje wypoczynku na łonie natury i zadowoli podniebienie smakołykami gospodyni. Zaletą okolicy jest spokój, cisza, czyste środowisko, lasy bogate w owoce runa leśnego. Pobliska rzeka „Sękówka” zachęca latem do kąpieli.

 

Prowadzimy ekologiczne gospodarstwo o powierzchni 15ha i tradycyjnym profilu, zajmujące się hodowlą krów rasy polskiej, czerwono – białej. Gospodarstwo posiada trzy słoneczka rekomendowane przez „Polską Federację Turystyki Wiejskiej” oraz jedno nadane przez portal meteor-turystyka.pl. Należymy do stowarzyszeń: „Beskid Zielony” i Turystyka i Agroturystyka Ziem Górskich”.

Zostaliśmy laureatami pierwszego miejsca w wojewódzkim konkursie agroturystycznym „Zielone Lato 2010”, pierwszego miejsca w powiatowym konkursie „Wypoczynek z naturą na gorlickiej ziemi”, drugiego miejsca w ogólnopolskim konkursie: "Kwatera na Medal 2013" pierwszego miejsca w wojewódzkim konkursie "Estetyczna Zagroda 2017" oraz pierwszego miejsca w  konkursie "Najlepszy obiekt turystyki wiejskiej Małopolski 2018" w kategorii "Gospodarstwo Agroturystyczne".

 

owczarzowka2.png

 

 

owczarzowka3.png

 

 

 

 

 

onas m

 menu rozdz

okolica m

 menu rozdz

oferta m

 menu rozdz

ceny m


 

powrot

Pokoje

pokoj mObejrzyj nasze pokoje, z pewnością znajdziesz coś dla siebie i dla swojej rodziny.
      wejdź do galerii

Dojazd

dojazd m

 

Zobacz jak do nas dojechać

Free business joomla templates
sound byJbgmusic